Serdecznie witam Państwa na moich stronach!

Native Speaker. Język ukraiński i rosyjski są moimi językami ojczystymi. Na Ukrainie ukończyłem szkołę podstawową i liceum medyczne.
Jestem absolwentem filologii rosyjsko – ukraińskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W roku 2016 ukończyłem studia doktoranckie zaoczne na Wydziale Filologiczno-Historycznym na Akademii Pomorskiej w Słupsku uzyskując stopień naukowy doktora nauk humanistycznych. Jestem wykładowcą języka ukraińskiego i rosyjskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Z tłumaczeniami jestem związany od 2005 roku, a w 2010 uzyskałem uprawnienia do wykonania zawodu tłumacza przysięgłego i zostałem wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości [numer TP/5/10].

Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie tłumaczeń, nauczania języków obcych oraz sprzedaży wysyłkowej podręczników i materiałów pomocniczych do nauczania języków obcych.
Tłumaczę dokumenty o różnej tematyce i różnym stopniu trudności.

Współpracuję z wieloma firmami, biurami tłumaczeń oraz klientami indywidualnymi z całej Polski. Wykonuję tłumaczenia pisemne i ustne dla sądów, organów ścigania, kancelarii prawniczych i notarialnych.

Wykonuję również tłumaczenia ustne. Specjalizuję się w tłumaczeniu rozmów handlowych, jak również wszelkich zagadnień nauk humanistycznych.

Zawód tłumacza wykonuję z pasją, dlatego staram się poszerzać i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu nauki przekładu.

Korzystając z moich usług, mają Państwo gwarancję doskonałej jakości wykonanego tłumaczenia, jak również szybkiej i terminowej jego realizacji.

Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy!